1 James Ashcroft Nopinz Symec Development Team 2nd
2 Karl Baillie Witham Wheelers Cycling Club 2nd
3 Felix Barker Hope Factory Racing 2nd
4 Matthias Barnet Brother U.K - Cycle Team OnForm 2nd
5 Adrian Beer St Ives CC 3rd
6 Michael Bell Fast Test Racing Team 3rd
7 Benjamin Beynon Strada 2020 2nd
8 Nathan Blackmore Team Flamme Rouge P/b Grenade 2nd
9 Jonny Bodey Cambridge University CC 3rd
10 Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT 2nd
11 Andrew Diplock Pro Cycle Hire UK Racing Team 3rd
12 Benjamin Flanagan Strada 2020 3rd
13 Gabriel Fowden Pedal Power Cycles Ipswich 2nd
14 Ryan Gray Strada 2020 3rd
15 Andrew Griffiths Pro Cycle Hire UK Racing Team 3rd
16 Ed Hackett Kings Lynn CC 4th
17 Seb Herrod ROTOR Race Team 2nd
18 Stephen Hughes St Neots CC 4th
19 Samuel Jarrett Fenland Clarion CC 3rd
20 Kieran Jarvis Brother U.K - Cycle Team OnForm 2nd
21 Charlie Johnson Fast Test Racing Team 4th
22 Dale Johnston Velo Schils - Interbike RT 2nd
23 Louis Julian DAP Cycling Club 3rd
24 Ben Kenneally ZeroBC 2nd
25 Thomas King Brother U.K - Cycle Team OnForm 2nd
26 Bjorn Krylander Cambridge CC 3rd
27 Martin Lawless Cycle Club Ashwell (CCA) 2nd
28 Angus Lawrence JRC-Shutt-Ridley Race Team 3rd
29 Robyn Llewellyn 6AM Cycling 2nd
30 Andy Lyons API-Metrow/Bodyby JR 2nd
31 Daryl Maffey CC London 2nd
32 Antoine Magaud Islington Cycling Club 2nd
33 Harvey McLean VC St Raphael 2nd
34 Stephen Messenger East London Velo 2nd
35 John Mitchell Cambridge CC 3rd
36 Oisin Murphy VCEquipe/FlixOralHygiene/Propulse 2nd
37 James OConnell Team LDN - Brother UK 2nd
38 George Olive Verulam - reallymoving.com 2nd
39 Peter Osborn Jr Pedal Power Cycles Ipswich 3rd
40 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2nd
41 Toby Parnell Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
42 Jody Paxman Team LDN 2nd
43 Colin Peck Athlon CC 2nd
44 Archie Peet Team Flamme Rouge P/b Grenade 2nd
45 Simon Robinson Fietsen Tempo 2nd
46 Roy Rowland Velo Schils - Interbike RT 4th
47 Luca Russo Cambridge CC 4th
48 Otto Rutter Abingdon Race Team 2nd
49 Charles Salt Islington Cycling Club 2nd
50 Ryan Savage Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
51 Jack Shuttleworth WDMBC 3rd
52 Max Sillifant Team PB Performance 2nd
53 Thomas Stegeman Fenland Clarion CC 3rd
54 Callum Stewart East London Velo 2nd
55 Aaron Stone Richardsons-Trek RT 2nd
56 Jake Towler Strada 2020 2nd
57 Wayne Tunnah Beds Road Race Team 2nd
58 Cameron Walker St Ives CC 3rd
59 Steven Williams Army Cycling Union 2nd
60 Bailey Wilmot Brother U.K - Cycle Team OnForm 3rd
RESERVES
61 Ed Grandidge Team PB Performance 2nd
62 Jack Brown ActiveEdge Race Team 2nd
63 Adam Colvin Army Cycling Union 3rd
64 Alexi Edwards Team Flamme Rouge P/b Grenade 2nd
65 Billy Fadden Team Flamme Rouge P/b Grenade 2nd
66 Nicholas Hall Newcastle University Cycling Club 3rd
67 Matthew Humpage Team Flamme Rouge P/b Grenade 2nd
68 Jonas Rooze Team LDN 2nd