1 Jake Crossley Tofauti Everyone Active 2J
2 Max Bolton Tofauti Everyone Active 2J
3 Callum Biggs Tofauti Everyone Active 3J
4 Cameron Foster TBW23 Stuart Hall Cycling 2
5 Josh Copley TBW23 Stuart Hall Cycling 2
6 Oliver Wood TBW23 Stuart Hall Cycling 2
7 Michael Renardson TBW23 Stuart Hall Cycling 2
8 Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT 2
9 Dale Johnston Velo Schils - Interbike RT 2
10 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2
11 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2
12 Charles Bailey Lee Valley Youth Cycling Club 2J
13 Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club 2J
14 Alex Dale Lee Valley Youth Cycling Club 3J
15 Tom Cullen Otley CC 2
16 Oisin Murphy VCEquipe/FlixOralHygiene/Propulse 2J
17 Colin Peck Athlon CC 2
18 Jordan Calcutt Islington Cycling Club 2
19 Antoine Magaud Islington Cycling Club 2
20 Charles Salt Islington Cycling Club 2
21 Chris Crabtree Orwell Velo 2
22 Matthew Day Orwell Velo 2
23 James Sherwood Orwell Velo 2
24 Aston Bird Orwell Velo 3
25 David Clark Orwell Velo 4
26 Arthur Hitchen Orwell Velo 3J
27 Toby Parnell Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
28 Ryan Savage Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
29 Andrew Diplock Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
30 Ian Franklin Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
31 Andrew Griffiths Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
32 Benjamin Beynon Strada 2020 2
33 Jake Towler Strada 2020 2
34 Craig Rogers Cambridge University CC 2
35 Charles Kennedy-Scott Cycling Club Hackney 2
36 Martin Canes Chelmer CC 2
37 Maximilian Eagle Chelmer CC 2
38 Matthew Malone Z Junior Race Team 3J
39 Colin Ward Essex Roads CC 2
40 Simon Norman Beds Road Race Team 2
41 Stephen Messenger East London Velo 2
42 Callum Stewart East London Velo 2
43 Jack Brown ActiveEdge Race Team 2
44 David Veitch Lea Valley CC 2
45 Mark Barningham ViCiOUS VELO 2
46 Matthias Barnet Brother U.K - Cycle Team OnForm 2
47 Thomas King Brother U.K - Cycle Team OnForm 2
48 Otto Rutter Abingdon Race Team 2
49 Daniel Mcquillan Nopinz Symec Race Team 2
50 Andy Lyons API-Metrow/Bodyby JR 2
51 Nicholas Candy North Road CC 2
52 Liam Gentry DAP Cycling Club 3
53 Louis Julian DAP Cycling Club 3
54 Adrian Beer St Ives CC 3
55 Joshua Ibbett St Ives CC 3
56 Cameron Walker St Ives CC 3
57 Lewis Pendle VC Norwich 3
58 John Mitchell Cambridge CC 3
59 Siggi Martinsson Cambridge CC 4
60 Peter Osborn Jr Pedal Power Cycles Ipswich 4
RESERVES
1 Aaron Stone Richardsons-Trek RT 2
2 Thomas Barningham ViCiOUS VELO 2
3 Alexander Cross Meudon Pedal Heaven Le Col RT 2
4 Dexter Mansel-Thomas Tofauti Everyone Active 2J
5 Oliver Partner Tofauti Everyone Active 3J
6 Jack Shuttleworth WDMBC 3
7 Sam Clarfield Lee Valley Youth Cycling Club 3J
8 Thomas Quaid Foran CCC 2
9 Jody Paxman Team LDN 2
10 Jonny Bodey Cambridge University CC 3
11 Tom Yiangou UEA Velo 3
12 Joren Brook Lee Valley Youth Cycling Club 3J