1 8 Rob Walker Cambridge University CC 2
2 36 David Veitch Lea Valley CC 2
3 53 James Dent Team PB Performance 2
4 4 Wayne Tunnah Beds Road Race Team 2
5 23 Simon Robinson Fietsen Tempo 2
6 31 Jordan Calcutt Islington Cycling Club 2
7 30 Zak Buttle Islington Cycling Club 2
8 49 Oliver Wood Strada-Sport 2
9 24 George Olive Finchley Racing Team 2
10 16 Charles Kennedy-Scott Cycling Club Hackney 2
11 26 Gregory Smith Finsbury Park CC 2
12 48 Jake Towler Strada-Sport 2
13 33 Charles Salt Islington Cycling Club 3
14 14 Fnan Afewerki Cycling Club Hackney 2
15 60 Toby Hunt Verulam - reallymoving.com 2
16 7 Jonny Bodey Cambridge University CC 3
17 72 Seb Herrod Strada-Sport 2
18 9 Daryl Maffey CC London 2
19 34 William Hunnam Jam Cycling RT coached by BPC 2
20 20 Stephen Messenger East London Velo 3
21 51 Tom Andrews Team B38 / Cycles In Motion 2
22 19 Craig McColl Dirty Wknd 3
23 29 Nick Hammond Ilkeston Cycle Club 3
24 12 Colin Peck Chelmer CC 2
25 21 Michael Bell Fast Test Racing Team 3
26 32 Antoine Magaud Islington Cycling Club 2
DNF 22 Owen Geeson Fast Test Racing Team 2
DNF 25 Jeremy Greenwood Finsbury Park CC 3
DNF 27 Andrew Buckwell Hub Vélo 3
DNF 28 Guillermo Castro Hub Vélo 3
DNF 45 Lubomir Belak St Ives CC 3
DNF 55 Haben Gebrehiwet Tottenham CC 2
DNF 57 David Gibbon Velo Schils - Interbike RT 4
DNF 61 Peter Osborn ACCB, Paris
DNF 62 Simon Hooper Hub Vélo 3
DNF 66 Alister Campbell Eagle RC 4
DNF 70 Neil Edwards Private Member 3
DNF 71 Matthias Barnet Cycle Team OnForm 2
DNF 73 Ivan Carr Strada-Sport 3
DNF 74 Toks Adesanya Private Member 3
DNF 75 Patrick Warren Ellmore Factory Racing 2
DNS 1 Liam Fenner API-Metrow/Bodyby JR 1
DNS 2 Adam Gross Beds Road Race Team 3
DNS 3 Simon Norman Beds Road Race Team 2
DNS 5 Lewis Whitcombe BIKESTRONG-KTM 2
DNS 6 Andrew Diplock Cambridge CC 3
DNS 10 John Parkin CC London 3
DNS 11 Jose Vicente-Garcia CC Sudbury 3
DNS 13 Ryan Savage Crest Cycling Club 2
DNS 15 Rishi Athwal Cycling Club Hackney 3
DNS 17 Sam Baxter DAP Cycling Club 3
DNS 18 Louis Julian DAP Cycling Club 3
DNS 35 Ed Hackett Kings Lynn CC 4
DNS 37 Harrison Mayo Lee Valley Youth Cycling Club 2J
DNS 38 Paul Miller Maldon & District CC 2
DNS 39 William Drury Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
DNS 40 James Sale Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
DNS 41 Jeremy Perks Rapha Cycling Club 2
DNS 42 Chris Ware Rapha Cycling Club 2
DNS 43 Javier Romartinez RMNC 2
DNS 44 Sean Meager RockandRoadBikes-Ellisix Racing 2
DNS 46 Benjamin Beynon Strada-Sport 2
DNS 47 Tiago Fougo Strada-Sport 2
DNS 50 Douglas Allen Velo Schils - Interbike RT 3
DNS 52 Andrew Lowe Team Corley Cycles 2
DNS 54 Jody Paxman Team LDN 2
DNS 56 Vincent Ellis Velo Schils - Interbike RT 3
DNS 58 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2
DNS 59 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2
DNS 63 Alexander Ranscombe Stevenage CC 3J
DNS 64 Peter Gregg Team Milton Keynes 3
DNS 65 Victor Aguirre Lky7 SD Racing Team 3
DNS 67 Anthony Attwood Abellio - SFA Racing Team 3
DNS 68 Sean O'Sullivan Eagle RC 4