1 26 George Jones BIKESTRONG-KTM 2
2 31 Harrison Mayo Lee Valley Youth Cycling Club 2J
3 38 Craig Nicholls API-Metrow/Bodyby JR 2
4 45 Simon Robinson Fietsen Tempo 2
5 43 Jeremy Perks Rapha Cycling Club 2
6 34 Paul Miller Maldon & District CC 2
7 66 Javier Romartinez RMNC 2
8 4 Corey Bale Cycle Team OnForm 2
9 51 Martin Smith London Phoenix CC 2
10 57 Matt Watson RockandRoadBikes-Ellisix Racing 2J
11 60 Oliver Wood Strada-Sport 2
12 75 Phillip Belshaw Private Member 3
13 56 Jake Towler Strada-Sport 2
14 73 Tom Yiangou NVCC 3
15 16 David Dalrymple The 5th Floor Cycle Club 2
16 13 Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT 2
17 36 Oisin Murphy Hillingdon Slipstreamers 2J
18 71 Lewis Whitcombe BIKESTRONG-KTM 3
19 8 Michael Bell Fast Test Racing Team 3
20 10 Zak Buttle Islington Cycling Club 2
21 21 Liam Fenner API-Metrow/Bodyby JR 1
22 44 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2
23 35 Andrew Morris Team LDN 2
24 70 Arthur Tye Dulwich Paragon CC 3
25 11 Jordan Calcutt Islington Cycling Club 2
26 54 Aaron Stone Cycle Team OnForm 3J
27 15 Wayne Crombie East London Velo 2
28 69 Will Swarbrick BIKESTRONG-KTM 2
29 27 Thomas King Cycle Club Ashwell (CCA) 2
30 23 Josh Griffiths BIKESTRONG-KTM 3
31 33 Stephen Messenger East London Velo 3
32 47 Charles Salt Islington Cycling Club 3
33 3 Douglas Allen Velo Schils - Interbike RT 3
34 7 Lubomir Belak St Ives CC 3
35 46 James Sale Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
36 74 Callan Swanson Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
37 48 Ryan Savage Crest Cycling Club 2
38 59 Ollie Williams East London Velo 3
DNF 2 Luke Alexandre Abellio - SFA Racing Team 2
DNF 9 Nick Boyle Chelmer CC 3
DNF 17 Andrew Diplock Cambridge CC 3
DNF 22 Fred Gill Cycle Team OnForm 2J
DNF 24 Nick Harpur Islington Cycling Club 2
DNF 25 Mark Harris Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
DNF 30 Antoine Magaud Islington Cycling Club 2
DNF 37 David Newbigging Cycling Club Hackney 2
DNF 39 Jamie Oconnor Cycling Performance Squad 2J
DNF 40 George Olive Finchley Racing Team 2
DNF 41 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2
DNF 42 Colin Peck Chelmer CC 2
DNF 50 Oliver Smee Ilkeston Cycle Club 2
DNF 52 Ed Smith Islington Cycling Club 2
DNF 55 Christopher Thomas East London Velo 3
DNF 61 Anthony Attwood Abellio - SFA Racing Team 3
DNF 62 Alister Campbell Eagle RC 4
DNF 63 Paul Gibbons Private Member 4
DNF 65 Sean O'Sullivan Eagle RC 4
DNF 68 Paul Stewart Full Gas Racing Team 3
DNF 72 Matthew Whiteley Private Member 4
DNF 76 Will Auty 4T+ Cyclopark 2
DNS 1 Fnan Afewerki Cycling Club Hackney 2
DNS 5 Matthias Barnet Cycle Team OnForm 2
DNS 6 Thomas Battrum Rapha Cycling Club 2
DNS 12 Martin Canes Chelmer CC 2
DNS 14 Jacob Clapp Jam Cycling RT coached by BPC 2
DNS 18 William Drury Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
DNS 19 Sean Dunlea Bloodwise QSW 3
DNS 20 Maximilian Eagle Chelmer CC 3
DNS 28 Bjorn Krylander Cambridge CC 3
DNS 29 Daryl Maffey CC London 2
DNS 32 Peter Merritt TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
DNS 49 Dean Shannon API-Metrow/Bodyby JR 2
DNS 53 Chris Springall Strada-Sport 3J
DNS 58 Greg Whyman Velo Schils - Interbike RT 4
DNS 64 Joshua Granger Athlon CC 4
DNS 67 Paul Spiceley Glendene CC 3