1 49 James Jenkins Richardsons-Trek RT E
2 16 James Boyman Hoops Velo 1
3 27 Ken Buckley Nuun-Sigma Sports-London RT E
4 12 Andrew Taylor DAP Cycling Club 1
5 21 Timothy Lynch London Dynamo 1
6 47 Matthew Clements Richardsons-Trek RT E
7 54 Jake Hales Spirit Tifosi Racing Team E
8 31 Joe Staunton Paceline RT 2
9 39 Adam Cotterell Project 51 2
10 87 David Hewett Private Member E
11 37 Daniel McDermott Private Member 1
12 32 Ross Fawcett Pedal Power Cycles Ipswich 1
13 18 Harrison Mayo Lee Valley Youth Cycling Club 2J
14 62 Ryan Watkins TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
15 9 Morris Bacon DAP Cycling Club E
16 30 Matthew Day Orwell Velo 2
17 14 Cai Davies Finchley Racing Team 2
18 76 Dominic Schils Velo Schils - Interbike RT 1
19 55 Charlie Passfield Spirit Tifosi Racing Team 1
20 43 Jeremy Perks Rapha Cycling Club 2
21 11 Mark Richards DAP Cycling Club 1
22 66 James Dent Team PB Performance 2
23 51 Ross Mallen Royal Air Force CA 2
24 10 Freddy Pett DAP Cycling Club 1
25 63 Joseph West TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
26 3 Liam Fenner API-Metrow/Bodyby JR 2
27 13 Theodor Obholzer Durham University Cycling Club 2
28 48 Tobias Dahlhaus Richardsons-Trek RT 1
29 58 Oliver Wood Strada-Sport 2
30 20 Sam Christy London Dynamo E
31 97 Nicholas Candy North Road CC 3
32 71 Joe Harris Velo Schils - Interbike RT 2
33 69 Frank Kilsby VC St Raphael E
34 64 William Foster Team JRC 2
35 50 Javier Romartinez RMNC 2
36 77 Mark Barningham ViCiOUS VELO 2
37 17 Samuel Asker Lee Valley Youth Cycling Club 1J
38 61 Peter Merritt TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
39 67 Thomas Lowther Thanet RC 2
40 45 James O'Connell Regents Park Rouleurs 2
41 35 Rhys Clegg PMR 1
42 60 Harry Horsman TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
43 8 Matthias Barnet Cycle Team OnForm 2
44 41 Ian Vagg Project 51 2
45 34 Robert Staines Pedal Power Cycles Ipswich 2
46 33 Gary Freeman Private Member 1
47 73 Dale Johnston Velo Schils - Interbike RT 2
48 56 Thomas Heal Strada-Sport 1
49 57 Jake Towler Strada-Sport 2
50 52 Robert Willcocks Royal Air Force CA 1
51 42 Thomas Battrum Rapha Cycling Club 2
52 84 Stephen Clark Orwell Velo 2
53 26 Daniel Mcquillan Nopinz Symec Race Team 1
54 59 Josh Copley TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
55 78 Karl Baillie Witham Wheelers Cycling Club 2
56 23 Paul Miller Maldon & District CC 2
57 2 Samuel Woodfield ActiveEdge Race Team E
58 36 Tom Fitzpatrick Private Member E
59 70 Will Corden Velo Runner 1
60 96 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2
61 91 Gavin Arber Regents Park Rouleurs 3
62 81 Patrick Biel ZeroBC 2
63 5 Martin Ford BRUNEI CONTINENTAL CYCLING TEAM 1
DNF 1 Joe Hill ActiveEdge Race Team 1
DNF 6 Colin Peck Chelmer CC 2
DNF 7 Thomas King Cycle Club Ashwell (CCA) 2
DNF 22 Martin Smith London Phoenix CC 2
DNF 28 Robert Moore Nuun-Sigma Sport-London RT E
DNF 29 Barnabas Purbrook Nuun-Sigma Sport-London RT E
DNF 40 Cameron Cragg Project 51 2
DNF 46 Simon Alexander Richardsons-Trek RT E
DNF 65 Benedict Thompson Team LDN 1
DNF 68 David Dalrymple The 5th Floor Cycle Club 2
DNF 72 Fabian Horrocks Velo Schils - Interbike RT 2
DNF 75 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2
DNF 83 Thomas Barningham ViCiOUS VELO 2
DNF 88 Louis Bilyard Zappi Racing Team 1J
DNF 89 Bradley Nelson DAP Cycling Club 3
DNF 90 Carl Fiford Islington Cycling Club 3
DNF 95 Tom Yiangou NVCC 3
DNS 4 Andy Lyons API-Metrow/Bodyby JR 2
DNS 15 Ashley Cox Flamme Rouge Cycling Team E
DNS 19 Jonathan Hornblow Leisure Lakes Bikes.com 2
DNS 24 Peter Hitt Morvelo Basso 2
DNS 25 Shaun Cook Nopinz Symec Race Team 1
DNS 38 Alex Peters Private Member E
DNS 44 Benjamin Ryder Rapha Cycling Club 2
DNS 53 Frazier Carr Spirit Tifosi Racing Team 1
DNS 79 John Hale WORX Factory Racing E
DNS 80 Samuel Painter ZeroBC 2J
DNS 82 Nathan Blackmore Flamme Rouge Cycling Team 2
DNS 85 Alexander Ashman TBW23 Stuart Hall Gett Taxi 2
DNS 86 Andrew Morris Team LDN 2
DNS 92 Harry Crew Leisure Lakes Bikes.com 3
DNS 93 Joseph Gokmen London Dynamo 3
DNS 94 Jonathon James Wild Side 707 Road Team 3