1 6 Jim Bradford ActiveEdge Race Team 1
2 31 Joe Hill ActiveEdge Race Team 1
3 11 Joseph Clark Cycling Sheffield Giant Sheffield E
4 16 Clay Davies Flamme Rouge Cycling Team 1
5 1 Simon Alexander Richardsons-Trek RT E
6 7 Ken Buckley Nuun-Sigma Sports-London RT E
7 22 Tiago Fougo Strada-Sport 2
8 5 Benjamin Baugh Wold Top The Edge RT 1
9 20 Liam Fenner API-Metrow/Bodyby JR 2
10 33 Josh Housley Team PB Performance 1
11 2 Morris Bacon DAP Cycling Club E
12 47 Mark Richards DAP Cycling Club 1
13 14 Ashley Cox Flamme Rouge Cycling Team E
14 69 Robin Mould Foran CCC 2
15 75 Matthew Clements Richardsons-Trek RT E
16 39 Antoine Magaud Islington Cycling Club 2
17 58 Tom Wiley Team LDN 1
18 59 Oliver Wood Strada-Sport 2
19 57 Eliot Ward Private Member 1
20 30 David Hewett Private Member E
21 43 Colin Peck Chelmer CC 2
22 27 Nick Harpur Islington Cycling Club 2
23 29 Oliver Hayward Holohan Coaching Race Team 1
24 50 Dominic Schils Velo Schils - Interbike RT 1
25 12 Rhys Clegg PMR 1
26 63 Charlie Passfield Spirit Tifosi Racing Team 1
27 13 Adam Cotterell Project 51 2
28 32 Ross Holland Saint Piran 1
29 8 Jordan Calcutt Islington Cycling Club 2
30 51 William Scott Flamme Rouge Cycling Team E
31 60 Samuel Woodfield ActiveEdge Race Team E
32 23 Jamie Francis ActiveEdge Race Team 1
33 24 Haben Gebrehiwet Cycling Club Hackney 2
34 48 Luke Ryan Richardsons-Trek RT 1
35 25 Jake Hales Spirit Tifosi Racing Team E
36 44 Jeremy Perks Rapha Cycling Club 2
37 36 Matthew King Team PB Performance 1
38 41 Paul Miller Maldon & District CC 2
39 17 Alexi Edwards Flamme Rouge Cycling Team 2J
40 9 Sam Christy London Dynamo E
41 42 John Mulvey ActiveEdge Race Team 1
42 66 Felix Barker ActiveEdge Race Team 2
DNF 3 Matthias Barnet Cycle Team OnForm 2
DNF 4 Thomas Battrum Rapha Cycling Club 2
DNF 19 Matthew Exley Flamme Rouge Cycling Team 1
DNF 21 Luke Forward Rapha Cycling Club 2
DNF 28 Elliot Harrison Crimson Orientation Marketing RT E
DNF 34 Kieran Jarvis Cycle Team OnForm 2
DNF 35 Charles Jones DAP Cycling Club 2
DNF 38 Timothy Lynch London Dynamo 1
DNF 45 Roman Piotrowski Wolfe RT 1
DNF 46 Sean Purser St Ives CC 2
DNF 49 Benjamin Ryder Rapha Cycling Club 2
DNF 52 Gregory Smith Finsbury Park CC 2
DNF 53 Robert Staines Pedal Power Cycles Ipswich 2
DNF 56 Ian Vagg Project 51 2
DNF 62 Tobias Dahlhaus Richardsons-Trek RT 1
DNF 74 Andrew Diplock Cambridge CC 3
DNS 10 Stephen Clark Orwell Velo 2
DNS 15 Andrew Critchlow 1904 RT 1
DNS 18 Tom Elwood Team LDN E
DNS 26 Sion Harlow Team PB Performance 1
DNS 37 Michael Krukov Team LDN 1
DNS 40 Harley Matthews DAP Cycling Club 1
DNS 54 Joseph Sutton Richardsons-Trek RT E
DNS 55 Stephen Swindley Royal Navy & Royal Marines CA 1
DNS 61 Patrick Clark Team B38 / Cycles In Motion 2
DNS 64 Samuel Painter ZeroBC 2J
DNS 65 Jon Woolrich Velo Sport Jersey 2
DNS 67 Alexander Herd Lee Valley Youth Cycling Club 2J
DNS 68 Jody Paxman Team LDN 2
DNS 70 Thomas Quaid Foran CCC 2
DNS 71 Thomas Springbett G!RO Race Team 3
DNS 72 Charles Salt Islington Cycling Club 3
DNS 73 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2