1 Edmund Bradbury Memil CCN Pro Cycling 1st
2 Joseph Sutton Richardsons-Trek RT 1st
3 Chris McNamara Nuun-Sigma Sports-London RT 1st
4 Tom Hargreaves Nuun-Sigma Sports-London RT Elite
5 Tom Wiley Team LDN 1st
6 Seb Herrod Strada-Sport 2nd
7 Oliver Robinson Team Wiggins Le Col 1st
8 Jamie Wimborne Cycle Team OnForm 2nd
9 Gary Freeman Pedal Power Cycles Ipswich 1st
10 James Hill Team PB Performance 2nd
11 Theo Modell Richardsons-Trek RT 1st
12 Andrew Taylor DAP Cycling Club 1st
13 Harley Matthews DAP Cycling Club 1st
14 Morris Bacon DAP Cycling Club Elite
15 James Jenkins Richardsons-Trek RT Elite
16 Tom Elwood Team LDN Elite
17 Rhys Clegg PMR 1st
18 Thomas Heal Strada-Sport 1st
19 Colin Peck Chelmer CC 2nd
20 John Mulvey ActiveEdge Race Team 1st
21 James Dent Team PB Performance 2nd
22 Aaron Freeman Cycling Performance Squad 2nd
23 Liam Fenner API-Metrow/Bodyby JR 2nd
24 Callum Riley Team Wiggins Le Col 2nd
25 Yorben Van Tichelt NEON VELO
26 Mark Richards DAP Cycling Club 1st
27 Oliver Wood Strada-Sport 2nd
28 Dominic Schils Velo Schils - Interbike RT 1st
29 William Harper Saint Piran 1st
30 Tom Fitzpatrick Velo Schils - Interbike RT Elite
31 Jordan Calcutt Islington Cycling Club 2nd
32 Callan Swanson Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
33 Andy Lyons API-Metrow/Bodyby JR 2nd
34 Calvin Cheung Hub Vélo 2nd
35 Jack Brown ActiveEdge Race Team 2nd
36 Robert Staines Pedal Power Cycles Ipswich 2nd
37 Logan de Monchaux-Irons Meudon Pedal Heaven Le Col RT 2nd
38 Wayne Crombie East London Velo 2nd
39 Robert Matthews Redbridge CC 2nd
40 Matt Clements Richardsons-Trek RT Elite
41 Kieran Jarvis Cycle Team OnForm 2nd
42 Aaron Stone Cycle Team OnForm 3rd
43 Sean Dunlea Bloodwise QSW 3rd
44 Fnan Afewerki Cycling Club Hackney 2nd
45 Dale Johnston Velo Schils - Interbike RT 2nd
46 Jim Bradford ActiveEdge Race Team 1st
47 Timothy Torrie Vitus Pro Cycling p/b Brother UK 1st
48 Kai Watts Team Type 1 3rd
49 Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT 2nd
50 Thomas King Cycle Club Ashwell (CCA) 2nd
DNF Jonny Bodey Cambridge University CC 3rd
DNF Ryan Savage Crest Cycling Club 2nd
DNF Fred Gill Cycle Team OnForm 2nd
DNF Barnabas Purbrook Nuun-Sigma Sports-London RT 1st
DNF Thomas Battrum Rapha Cycling Club 2nd
DNF Tom Rowson Velo Schils - Interbike RT 2nd
DNS Callum Stewart East London Velo 2nd
DNS Richard Mardle Nuun-Sigma Sports-London RT 2nd
DNS Chris Crabtree Orwell Velo 2nd
DNS Charlie Wright Strada-Sport 1st
DNS Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2nd