1 Oliver Jones ActiveEdge Race Team 2
2 Liam Fenner API-Metrow/Bodyby JR 2
3 Dean Shannon API-Metrow/Bodyby JR 2
4 Andy Lyons API-Metrow/Bodyby JR 2
5 Colin Peck Chelmer CC 2
6 Maximilian Eagle Chelmer CC 3
7 Ryan Savage Crest Cycling Club 2
8 Kevin Wilson Crest Cycling Club 4
9 Thomas King Cycle Club Ashwell (CCA) 2
10 Martin Lawless Cycle Club Ashwell (CCA) 2
11 Kieran Jarvis Cycle Team OnForm 2
12 Jamie Wimborne Cycle Team OnForm 2
13 Louis Julian DAP Cycling Club 3
14 Wayne Crombie East London Velo 2
15 Callum Stuart East London Velo 3
16 Thomas Arkell East London Velo 2J
17 Stephen Messenger East London Velo 3
18 Christopher Thomas East London Velo 3
19 Gene Peterson Essex Roads CC 4
20 Colin Ward Essex Roads CC 2
21 Toby Miles Finchley Racing Team 3
22 Michael Auger Iceni Velo 2
23 David Veitch Lea Valley CC 3
24 Alexander Herd Lee Valley Youth Cycling Club 2J
25 Martin Smith London Phoenix CC 2
26 Nikolas Tsoutsos London Phoenix CC 3
27 Gregg Booker Loughborough Students CC 2
28 Logan de Monchaux-Irons Meudon Pedal Heaven Le Col RT 2
29 Gavin Carter Orwell Velo 2
30 Nicholas Flexman Orwell Velo 2
31 Toby Parnell Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
32 Ian Franklin Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
33 Thomas Willan Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
34 Tom Yiangou Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
35 Mark Harris Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
36 Thomas Battrum Rapha Cycling Club 2
37 Benjamin Ryder Rapha Cycling Club 2
38 Thomas Shanney Redbridge CC 3
39 Ian Hope Richmond Cycling Club 2
40 David Millar Royal Air Force CA 3
41 Sean Purser St Ives CC 2
42 Nicholas Hall St Ives CC 3
43 Robyn Llewellyn Spartans Velo Club 3
44 Matthew Foote Spartans Velo Club 3
45 Sam Brown Spartans Velo Club 2
46 Jake Towler Strada-Sport 2
47 Seb Herrod Strada-Sport 2
48 Oliver Wood Strada-Sport 2
49 Benjamin Beynon Strada-Sport 2
50 Milo Chapman Team Corley Cycles 2J
51 Benedict Thompson Team LDN 2
52 Jonas Rooze Team LDN 3
53 Paul Ransom Velo Club Venta 3
54 Mathew Carter Velo Schils - Interbike RT 3
55 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2
56 Tom Rowson Velo Schils - Interbike RT 2
57 Dale Johnston Velo Schils - Interbike RT 2
58 Timothy Torrie VITUS PRO CYCLING P / B BROTHER UK 2
59 Gary Wearmouth independent 4
60 Henry Lee independent 2
RESERVES
1 Charles Salt Islington Cycling Club 3
2 Antoine Magaud Islington Cycling Club 2
3 Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club 3J
4 Sean Dunlea Bloodwise QSW 3