1 55 George Wood Richardsons-Trek RT Elite
2 22 David Hewett TBW Bottecchia Wigmore RT 1st
3 46 Alexandar Richardson BIKE Channel Canyon Elite
4 7 Tom Chandler Metaltek Kuota Racing Team 1st
5 54 Matthew Webster Catford CC Equipe/Banks Elite
6 59 Jez McCann Richardsons-Trek RT 1st
7 8 Matthew Clarke Canyon UK Elite
8 26 James Jenkins Richardsons-Trek RT 1st
9 10 Matthew Clements Catford CC Equipe/Banks 2nd
10 38 James OConnell Regents Park Rouleurs 1st
11 1 Simon Alexander Richardsons-Trek RT Elite
12 28 Laurence Kirby Catford CC Equipe/Banks 1st
13 31 Harley Matthews DAP Cycling Club 2nd
14 53 Liam Walsh VC St Raphael Elite
15 30 Andy Lyons Richardsons-Trek RT 1st
16 37 Robert Moore Nuun-Sigma Sport-London RT 1st
17 18 Tom Fitzpatrick Private Member Elite
18 43 Thomas Power Strada-Sport 1st
19 62 Sam Toy Velo Schils - Interbike RT 2nd
20 44 Barnabas Purbrook Nuun-Sigma Sport-London RT Elite
21 58 Timothy Torrie HMT with JL Condor 2nd
22 52 Gareth Turner Latchem Sunwise Race Team 1st
23 3 Lewis Ball Velo Schils - Interbike RT 2nd
24 6 Mark Barningham ViCiOUS VELO 2nd
25 45 Mark Richards DAP Cycling Club 2nd
26 34 Toby Miles Finchley Racing Team 2nd
27 24 Peter Hodson-Thomas Latchem Sunwise Race Team 2nd
28 35 Paul Miller Maldon & District CC 2nd
29 36 Gavin Moore Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
30 61 Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT 2nd
31 41 Jeremy Perks Rapha Cycling Club 2nd
32 25 Justin Hoy Nuun-Sigma Sport-London RT Elite
33 5 Thomas Barningham ViCiOUS VELO 2nd
34 23 Peter Hitt Hoops Velo 1st
DNF 9 Rhys Clegg PMR@Toachim House 1st
DNF 11 Joshua Davies CC London 2nd
DNF 12 Cai Davies Finchley Racing Team 2nd
DNF 15 Sean Dunlea Bloodwise QSW 2nd
DNF 27 Stanley Kennett Spirit Tifosi Racing Team 1st
DNF 33 Jonathan Melville Epsom Cycling Club 3rd
DNF 39 Robert Ormond Morvelo Basso RT 1st
DNF 42 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2nd
DNF 48 Christopher Smith Southend Wheelers 3rd
DNF 49 Malcolm Smith Peterborough Cycling Club 2nd
DNF 57 Tom Yiangou Neon-Velo Cycling Team 2nd
DNF 60 Morris Bacon Strada-Sport 2nd
DNS 2 Joshua Andrews Morvelo Basso RT 1st
DNS 4 Oliver Barbieri Spirit Tifosi Racing Team 1st
DNS 13 Andrew Disley Team KTM Elite
DNS 14 Alexander Donaldson London Dynamo 1st
DNS 16 Tom Elwood CC London 1st
DNS 17 Nicholas Esser DAP Cycling Club 2nd
DNS 19 Joshua Green Catford CC Equipe/Banks 1st
DNS 20 Joshua Haasz Catford CC Equipe/Banks 1st
DNS 21 Jake Hales Spirit Tifosi Racing Team Elite
DNS 29 Henry Latimer Nuun-Sigma Sport-London RT Elite
DNS 32 Daniel Mcquillan Tri UK 1st
DNS 40 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2nd
DNS 50 Lee Smith Nuun-Sigma Sport-London RT 1st
DNS 51 Chris Snook Nuun-Sigma Sport-London RT 2nd
DNS 56 Cameron Woolsey Spirit Tifosi Racing Team 1st
DQ 47 Dominic Schils Velo Schils - Interbike RT Elite