Here is the start list for the Eastern Region Championship. You will not be allowed to start the event if your licence does not show you to be in Eastern Region.

1 Michael Auger API-Metrow/Bodyby JR 2
2 Adam Colvin Army Cycling Race Team (ACRT) 2
3 Sean Dunlea Bloodwise QSW 3
4 Patrick Willan Cambridge CC 2
5 Lloyd Chapman Catford CC Equipe/Banks E
6 Matthew Clements Catford CC Equipe/Banks 2
7 Hector Corey Catford CC Equipe/Banks 2J
8 Joshua Green Catford CC Equipe/Banks 1
9 Laurence Kirby Catford CC Equipe/Banks 1
10 Tom Elwood CC London 1
11 Oliver Jones Cycle Team OnForm 1
12 Liam Gentry DAP Cycling Club 2
13 Mark Richards DAP Cycling Club 2
14 Thomas Beasley East London Velo 2
15 Vincent Christan East London Velo 2
16 Josh Rock Finchley Racing Team 2
17 Gregory Smith Finsbury Park CC 2
18 Neil Phillips Kibosh 2
19 Matthew Shepherd Lee Valley Youth Cycling Club 2J
20 Martin Smith London Phoenix CC 2
21 Robert Cheng Mono CC 2
22 Robert Ormond Morvelo Basso RT 1
23 David Warwick Orwell Velo 2
24 Joshua Aiken Pedal Power Cycles Ipswich 2
25 Liam Manser Pedal Power Cycles Ipswich 2
26 Dougal Toms Pedal Power Cycles Ipswich 1J
27 Tom Fitzpatrick Private Member E
28 Ian Franklin Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
29 Mark Harris Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
30 Mark Smith Pro Cycle Hire UK Racing Team 2
31 Freddie Checketts Rapha Cycling Club 2
32 Mike Smith Rapha Cycling Club 2
33 Justin McKie Regents Park Rouleurs 2
34 Arlen Vartazarian Regents Park Rouleurs 1
35 Simon Alexander Richardsons-Trek RT E
36 Frank Longstaff Richardsons-Trek RT E
37 Andy Lyons Richardsons-Trek RT 1
38 George Wood Richardsons-Trek RT E
39 Anthony Moye Spirit Tifosi Racing Team 1
40 Charlie Passfield Spirit Tifosi Racing Team 1
41 Jack Waller Spirit Tifosi Racing Team 1
42 Jack Burgin St Ives CC 2
43 Charlie Bratt St Neots CC 2
44 James Dent St Neots CC 2
45 Tom Stead St Neots CC 2
46 Morris Bacon Strada-Sport 2
47 Benjamin Beynon Strada-Sport 2
48 Jack Hardwicke Strada-Sport 2
49 Thomas Power Strada-Sport 1
50 Matthew Butt Team ASL 2
51 Dale Johnston VC Norwich 2
52 Leighton Oxley-Crisp Velo Schils - Interbike RT 2
53 Ian Perry Velo Schils - Interbike RT 2
54 Sam Toy Velo Schils - Interbike RT 2
55 Clay Davies Verulam - reallymoving.com 2
56 James Hedley-Smith Verulam - reallymoving.com 2
57 Paul McGrath Verulam - reallymoving.com 2
58 Mark Barningham ViCiOUS VELO 2
59 Thomas Barningham ViCiOUS VELO 2
60 Fabian Horrocks West Suffolk Wheelers 2

RESERVES
61 Jack Steven East London Velo 2
62 James Perry Rapha Cycling Club 2
63 Barron Mendelssohn Contour Cycles Racing Team 3
64 William Drury Pro Cycle Hire UK Racing Team 3
65 Toby Parnell Cambridge CC 3
66 Elliot Fullerton Bloodwise QSW 3
67 Douglas Allen Velo Schils - Interbike RT 3
68 Thomas Heal Private Member 3
69 James Sherwood Orwell Velo 3
70 Andrew Holmes VC Revolution 3
71 Stephen Messenger East London Velo 3
72 George Marshall Rapha Cycling Club 3
73 Steve Sach Southend Wheelers 3
74 Matija Ilic Regents Park Rouleurs 3
75 Bradley Nelson Bloodwise QSW 3