1 Matthew Anderson API-Metrow/Bodyby JR 2nd
2 Paul Saunders API-Metrow/Bodyby JR 3rd
3 George Clark Catford CC 2nd
4 Ieuan Woods Catford CC Equipe/Banks 2nd
5 Tom Elwood CC London 2nd
6 Benedict Thompson CC London 2nd
7 Mads Peterson CC London 3rd
8 Ian Watson CC London 3rd
9 Bob Longstaff Colchester Rovers CC 3rd
10 James Ambrose-Parish Cycle Team OnForm 2nd
11 Robyn Llewellyn Cycling Club Hackney 3rd
12 Frank Moore Cycling Club Hackney 3rd
13 Harley Matthews DAP Cycling Club 2nd
14 Vincent Christan East London Velo 2nd
15 Christopher Thomas East London Velo 2nd
16 Alex Elferink East London Velo 3rd
17 Jack Steven East London Velo 3rd
18 Roland Sapsford Essex Roads CC 4th
19 Gary Freeman Fast Test Racing Team 2nd
20 Owen Geeson Fast Test Racing Team 3rd
21 Nathan Howard Finchley Racing Team 3rd
22 Robert Abbey Hemel Hempstead CC 2nd
23 Robert Valdes Islington Cycling Club 2nd
24 Paul Roberts Lea Valley CC 2nd
25 Timothy Holmes Lea Valley CC 3rd
26 Gabriel Fowden Lee Valley Youth Cycling Club 2nd
27 Matthew Shepherd Lee Valley Youth Cycling Club 2nd
28 Martin Smith London Phoenix CC 2nd
29 Benjamin Knowles London Phoenix CC 3rd
30 Ben Locke Maldon & District CC 3rd
31 Colin Bailey North Road CC 2nd
32 Hugo Evans North Road CC 2nd
33 Frank Rawlins North Road CC 2nd
34 David Warwick Orwell Velo 2nd
35 Joshua Aiken Pedal Power Cycles Ipswich 2nd
36 Ross Fawcett Pedal Power Cycles Ipswich 2nd
37 Malcolm Smith Peterborough Cycling Club 2nd
38 Tristan Grigalis PMR@Toachim House 2nd
39 Mark Harris Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
40 Gavin Moore Pro Cycle Hire UK Racing Team 3rd
41 Mark Smith Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
42 Daniel Young Pro Cycle Hire UK Racing Team 2nd
43 Mike Smith Rapha Cycling Club 2nd
44 George Marshall Rapha Cycling Club 3rd
45 Jeremy Perks Rapha Cycling Club 3rd
46 Andrew Moore Rapha Cycling Club 4th
47 Elliot Colley Regents Park Rouleurs 2nd
48 James O'Connell Regents Park Rouleurs 2nd
49 Morris Bacon Strada-Sport 2nd
50 Thomas Power Strada-Sport 2nd
51 Jack Hardwicke Strada-Sport 3rd
52 Charlie Wright VC Norwich 2nd
53 Mark Richards Velo Club Baracchi 2nd
54 Nick Broome Velo Schils - Interbike RT 2nd
55 Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT 2nd
56 Tom Rowson Velo Schils - Interbike RT 2nd
57 Kevin Jeffries Velo Schils - Interbike RT 3rd
58 Thomas Barningham ViCiOUS VELO 2nd
59 Jamie Wimborne Watford Velo Sport 2nd
60 Ben Smith Welwyn Wheelers CC 2nd

RESERVES
61 Samuel Allen Lee Valley Youth Cycling Club 3rd
62 Marco Passfield Lee Valley Youth Cycling Club 3rd
63 Steven Griffiths Pro Cycle Hire UK Racing Team 3rd
64 Simon Bird Lee Valley Youth Cycling Club 3rd
65 Hector Corey Catford CC Equipe/Banks 2nd
66 Mark Barningham ViCiOUS VELO 2nd
67 Sean Dunlea Bloodwise QSW 3rd
68 Steve Rees-Clark Hoops Velo 2nd
69 Valentino Fontana Gemini BC 3rd