1 Joshua Lawless PMR@Toachim House 02:53:45
2 Tom Fitzpatrick Spirit Bikes Racing Team at s.t.
3 Gunther Zechmann London Phoenix CC at s.t.
4 Ruari Grant Pro Vision Cycle Clothing at s.t.
5 Robert Willcocks Royal Air Force CA at 4 secs Best 2nd Cat
6 Harry Godding PMR@Toachim House at 10 secs
7 Jacob Hennessy Spirit Bikes Racing Team at 23 secs
8 Oliver Maxwell Neon-Velo Cycling Team at s.t.
9 Alex Anderson VC Equipe - Flix at 24 secs
10 James Jobber Catford CC Equipe/Banks at s.t.
11 Kieran Brady Richardsons-Trek RT at s.t.
12 George Bartlett KTM Impsport RT at s.t.
13 Jonathan Harris PMR@Toachim House at s.t.
14 Matthew Clements Catford CC Equipe/Banks at s.t.
15 Clem Berrill Cycling Club Hackney at s.t.
16 Jack Waller Spirit Bikes Racing Team at s.t.
17 Kendal Noctor Feather Cycles Racing at s.t.
18 Rhys Clegg PMR@Toachim House at s.t.
19 Neil Murphy Cycle Club Ashwell (CCA) at s.t.
20 Alexandar Richardson Excel Pedal Heaven Academy at s.t.
21 Jack Burgin St Ives CC at s.t.
22 Cameron Woolsey Spirit Bikes Racing Team at s.t.
23 Dominic Campbell Medway VC at s.t.
24 Vojtech Blazejovsky PMR@Toachim House at s.t.
25 Anthony Morris Spirit Bikes Racing Team at s.t.
26 Jack Hardwicke Strada-Sport at s.t.
27 James Local Hosté TAAP Storck at s.t.
28 Mark Barningham ViCiOUS VELO at s.t.
29 Thomas Power Strada-Sport at s.t.
30 Stephen Swindley PMR@Toachim House at s.t.
31 Malcolm Smith Peterborough Cycling Club at s.t.
32 Andy Lyons Richardsons-Trek RT at s.t.
33 Michael Cripps Army Cycling Race Team (ACRT) at s.t.
34 William Smith Cycle Club Ashwell (CCA)
35 Mike Jackson CC Luton
36 Dean Shannon Richardsons-Trek RT
37 Paul Saunders API-Metrow/Bodyby JR
38 Thomas Barningham ViCiOUS VELO Best 3rd Cat
39 Kristian Woolf Bush Healthcare CRT
40 Luke Hattersley Richardsons-Trek RT
41 Joel Lewis Wheelbase Altura
42 Anthony Moye Spirit Bikes Racing Team
DNF Craig Nicholls API-Metrow/Bodyby JR
DNF Laurence Kirby Catford CC Equipe/Banks
DNF George Wells Handsling Racing
DNF Will Beresford London Phoenix CC
DNF Benjamin Knowles London Phoenix CC
DNF Tom Walsh Maldon & District CC
DNF Jobe Usher North Road CC
DNF Tom Neale Planet X - Northside Cycling
DNF Morris Bacon Strada-Sport
DNF Dominic Schils Velo Schils - Interbike RT
DNF Mike Smith Velo Schils - Interbike RT
DNF Joseph Halloran Cambridge CC
DNF Josh Green Catford CC Equipe/Banks
DNF Elliott Fullington Kassei CC
Prime 1 Jacob Hennessy Spirit Bikes Racing Team
Prime 2 Joshua Lawless PMR@Toachim House
DNS Bjorn Krylander Cambridge CC
DNS Grant Martin Feather Cycles Racing
DNS Anthony Jarrett Finsbury Park CC
DNS Joshua Butler London Phoenix CC
DNS Joseph Sutton PMR@Toachim House
DNS Simon Alexander Richardsons-Trek RT
DNS Matthew Butt Team ASL360
DNS Richard Wood TMG Horizon Cycling Team
DNS Lewis Pendle VC Norwich
DNS Matthew Carter Velo Schils - Interbike RT
DNS Steve Noel Peterborough Cycling Club
DNS Benjamin Pritchard CC London